Bükey Fotoğrafçılık Twitter Hesabı Bükey Fotoğrafçılık Facebook Hesabı

Duyurular

Siros

BASIN BÜLTENİ                                                                                       19 Mayıs 2015

 

 

Siros – Broncolor’dan Yeni Monolight

 

Rakipsiz flaş süresi ve hızlı şarj edebilme zamanı, güvenilir teknoloji ve yüksek işletim sistemi gücüyle tek bir pakette birleşiyor.  

 

Siros monolight ürünleri, 400 ve 800 jul versiyonları ve standart/S varyasyonlarıyla piyasalarda rakipsiz olduğunu gösteriyor.  Sirus S’te yer alan ECTC teknolojisi, Scoro ve Move güç paketlerinden yakından bildiğiniz bir teknoloji. ECTC, flaş eğrisini kontrol eder ve flaş süresini 1/13’000 saniyeye (t0.5) kadar çıkarırken rengin hiçbir şekilde değişmemesini garanti eder. 2 julden daha düşük çıkış güçleriyle sonuçlanan 9 f stop’a kadarki durumlarda gösterdiği olağanüstü kontrol mesafesi, fotoğrafçılara sınırsız diyafram seçeneği sağlar. Şimşek hızındaki şarj zamanı -400 julde 0.02 ila 0.90saniye arası- asla beklemeyeceğiniz anlamına gelir.

 

Broncolor, dünyanın en kapsamlı ışık tamamlayıcı dizisini sunuyor. Siros da sınırsız yaratıcılık olanaklarıyla bu sisteme tamamıyla entegre olarak çalışabilen bir ürün. Hepsi bu kadar da değil! İki yeni reflektör modeli de Sirus için özel olarak geliştirildi: Şemsiye Reflektör (taşıma koruması sağlanması için özel kılıfı ile donatıldı) ve L40 adı verilen boyutu optimize edilebilir reflektör (peteklerin sisteme kolayca monte edilebilmesini sağlar).

 

Sirus’un çıkış gücü ve menü navigasyonu tek eksende dönen kontrolörle düzenlendi. Enerji düzenlemesi, örneğin, bir f-stop’un 1/10. adımı için hafif bir dönüşle ayarlanabiliyor ve tüm f-stoplar için yeni bir “Twist” fonksiyonu geliştirildi. Menü navigasyonu ise basit ve sezgisel.

 

Yenilik: “bronControl“ uygulaması

Siros’un tüm temel fonksiyonları, “bronControl“ uygulaması kullanılarak çalıştırılabiliyor. Siros, WiFi ağına bağlandığında, stüdyodaki her bir cihaz, farklı renklerdeki LED’lerle açık bir şekilde kimliklendiriliyor ve akıllı telefon ya da tabletlerle kontrol edilebiliyor.

 

Fotoğrafçı, tüm gerekli ayarlamaları kamera ve bu iş için kullanıma hazır hale getirilmiş tablet üzerinde pratik ve basit bir şekilde yapabiliyor. Bu da fotoğrafçının zamandan tasarruf etmesini ve işiyle ilgili daha farklı konulara konsantre olabilmesini sağlıyor.

 

Yenilik: PocketWizard ve HyperSync

 

Siros, broncolor RFS 2.1 sistemine tamamen uyumlu ve mevcut stüdyo flaş setini geliştirmek isteyenler için ideal. Bir Siros ünitesi gerektiğinde dahili PocketWizard alıcısıyla harekete geçirilebiliyor. Bu konfigurasyonda iki ürünün de mevcut ortama entegrasyonu mümkün ve HyperSync fotoğraf dünyasının kapılarını açar (bunun için özel HS flaş tüpü gereklidir).

 

HyperSync sayesinde kamera ve flaş ekipmanı maksimum flaş senkronizasyon zamanı (X-Sync) ile kombine edilebiliyor. Bu da pozlama süresini 1/8000 saniye kadar kısabilmeye olanak tanıyor. Siros ve PocketWizard’ın optimum koordinasyonu, kesintisiz yaratıcılık imkanı veriyor ve bunu da mümkün olan en basit şekilde bütünleştiriyor.

 

Tüm Broncolor Siros ürünleri hakkında detaylı bilgi için Türkiye Tek Yetkili Distribütörü Bükey Fotoğrafçılık’tan alınabilir.

 

 

Bükey Fotoğrafçılık Hakkında

Bükey Fotoğrafçılık, yarım asırlık geçmişinde, simgeleşen imajı ile ağırlığını ve ticari anlayışını sektörde belirginleştirerek, rakipleri arasında dahi çok saygın bir düzeye erişmiştir. Fotoğraf dünyasının en prestijli markası HASSELBLAD, stüdyo ışıklandırmasında İsviçre kalitesi BRONCOLOR, küçük stüdyoların vazgeçilmezi VISATEC, teknik kameraların tartışılmaz lideri LINHOF, fotoğraf sehpasında sağlamlık ve dengenin simgesi GITZO, stüdyo ekipmanlarında uygulamanın güvencesi FOBA, dijital stüdyoda yeni bir konsept olan SILVESTRI, Home stüdyoda INTERFIT ve son olarak da yenilikçi fotoğraf ekipmanları üreten Tether Tools, Bükey Fotoğrafçılık’ın Türkiye Distribütörlüğünü üstlendiği markalar ve ürünlerdendir.

www.bukeyfoto.com

women cheat because sigridw.com why some women cheat
cialis coupon open lilly cialis coupon
sildenafil teva sildenafil sildenafil generique

  • Broncolor Türkiye Distribütörü
  • Foba Türkiye Distribütörü
  • Linhof Türkiye Distribütörü
  • Silvestri Türkiye Distribütörü
  • Tether Tools Türkiye Distribütörü
  • CamRanger Türkiye Distribütörü
  • Phoxene Türkiye Distribütörü
  • Sunbounce Türkiye Distribütörü
  • Spider Türkiye Distribütörü