Bükey Fotoğrafçılık Twitter Hesabı Bükey Fotoğrafçılık Facebook Hesabı Bükey Fotoğrafçılık instagram Hesabı Bükey Fotoğrafçılık E-Ticaret Sitesi

Duyurular

X1D-50C

X1D-50C

 

Dünyanın ilk tamamen portatif digital orta format kamerası :

X1D-Maksimum performans avucunuzun içinde!

 

Markanın büyük ün yaptığı, ikonik V System’den alışkın olduğunuz mükemmel optik kalite, X1D ile eksiksiz

bir biçimde portatifleşti. Hasselblad, tarihte bir ilki başararak, “aynasız kamera” teknolojisini  büyük bir ustalıkla dijital orta format kameraya uyguladı ve avucunuzun içine getirdi. 50 MP SMOS sensör en ince detayları gerçek ve doğal renklerle yakalıyor.

 

 

Kompakt Tasarım

Aynasız tasarım tercihimizle birlikte 50MP CMOS sensörümüzü birçok full frame 35mm kameradan daha küçük bir ölçüye sığdırma şansını elde ettik. Fotoğrafçılar ilk defaya mahsus olarak küçük format bir rangefinder kameradan daha büyük olmayan ama sadece Hasselblad orta formatın sunabileceği kalitede bir kameraya sahip oldular. Rahat tutuş sağlayan derin yapılı grip, ince gövdeyle mükemmel bir biçimde bütünleşiyor ve benzersiz bir kamera yaratıyor.

 

Arayüz

X1D’nin yüksek çözünürlüklü arka LCD paneli, kameranın tüm özellikleri dokunmatik olarak kontrol edebilmeyi sağlıyor. İkonlardan oluşan şık kullanıcı arayüzü, kişiselleştirme seçeneklerine hızlı bir biçimde ulaşabilmenin yanı sıra, parmak kontrolü ile kaydırma ve zoom yapma seçenekleri sunuyor. Kamera ayrıca XGA elektronik vizörüyle de zorlu ışık şartları altında bile keskin ve parlak bir görüntü sunuyor.

 

Yeni lens serisi

Tamamen yeni tasarlanmış bir kamerayı daha da mükemmelleştirebilmek için, X1D’nin yüksek çözünürlük kapasitesiyle uyumlu, özel olarak geliştirilmiş yeni bir  autofocus lens serisi ürettik. Yeni harikulade XCD lensler, gövdenin ince yapısına şık bir şekilde uyan kompakt formuyla, köşeden köşeye keskinlik sağlıyor. H System kullanıcıları, opsiyonel adaptörle lenslerini XD1 ile kullanabilme esnekliğine sahipler.

 

 

 

 

Çift Kart Yuvası

En üst seviyede esneklik için X1D SD kart yuvası sayısını arttırıyor. Bu sayede kullanıcılar çekim sırasında daha fazla seçeneğe sahip oluyor. Görüntüler aynı anda iki karta birden kaydedilebilir, ilk kart dolu olduğunda ikinci karta çekim yapılabilir veya RAW görüntüler bir kartta saklanırken, JPEG’ler diğer kartta saklanabilir.

 

Bağlantı

USB 3.0 Type-C konektör, teknolojinin en üst seviyesinde yüksek hızlı transfer sağlıyor. Yüksek hızlı dahili Wi-Fi, iOS cihazınız aracılığıyla Phocus Mobile kullanarak çekimlerinize göz atabilme, hatta kamerayı kontrol edebilme özgürlüğü sunuyor. GPS modülüyle görüntülere yer işaretleri eklenebiliyor.

 

Pozlama Aralığı

Genişletilen ISO aralığı, 25,600 gibi sarsıcı değere ulaşarak, X1D’nin en zayıf ışıkta bile keskin detayları kaybetmeden çekim yapabilmesini sağlıyor; ister parlak ışıkta, ister gölge de. X1D, 60 dakika-1/2000 saniye aralığındaki enstantane ve tüm hızlardaki flaş senkronizasyonu birleşimiyle  inanılmaz bir çekim seçeneği sunuyor

cialis discount coupon open coupons for drugs
amoxil link amoxilline

 • Broncolor Türkiye Distribütörü
 • Foba Türkiye Distribütörü
 • Gitzo Türkiye Distribütörü
 • Hasselblad Türkiye Distribütörü
 • İnterfit Türkiye Distribütörü
 • Kobold Türkiye Distribütörü
 • Linhof Türkiye Distribütörü
 • Silvestri Türkiye Distribütörü
 • Tether Tools Türkiye Distribütörü
 • CamRanger Türkiye Distribütörü
 • Phoxene Türkiye Distribütörü
 • Sunbounce Türkiye Distribütörü
 • Spider Türkiye Distribütörü
燕窝酒酿蛋采用现代科学方法粉嫩公主丰胸产品,经过7年超长周期的研发,设置出更加合理的配方配比丰胸产品,使得同样一杯酒酿蛋,燕窝酒酿蛋的营养效果是传统手工酒酿蛋效果的三倍,而且即充即饮很方便燕窝酒酿蛋丰胸,而传统手工酒酿蛋的制作很麻烦,效果也不怎么好,营养价值很少酒酿蛋丰胸