Bükey Fotoğrafçılık Twitter Hesabı Bükey Fotoğrafçılık Facebook Hesabı

Duyurular

RFS 2.2 Transceiver

Broncolor HS ve yeni Aksesuarları tanıttı!

 

Broncolor bazı heyecan verici yeni ürünler duyurmaktan mutluluk duyar!

 

Yeni tanıtacağımız  " RFS 2.2 Transceiver "  Siros L HS kolaylaştırmak ve flaş sistemlerine entegre olacaktır. Bu HS (Yüksek enstantene-8000) müşteriler tarafından çok  talep olmuş ve biz  bu talebe cevap verebildiğimiz için mutluyuz.

 

           

RFS 2.2 Transceiver

 

Tetikleme ve mevcut RFS 2.1, yeni "kontrol özellikleri radyo sunmanın yanı sıra RFS 2.2 Transceiver "  Siros (Elektirikli)  ve Siros L (Bataryalı) modeller için yeni HS (Yüksek Enstantene -8000) işlevini kolaylaştırır . Yeni ürün, aynı zamanda kullanıcı tarafından kolay okunması  ve  tüm ayarları gösteren parlak aydınlatmalı LCD ekran sunuyor. RFS 2.2 alıcı bir RFS 2 veya 2.1 arayüzü ile donatılmış tüm Broncolor güç üniteleri veya monolights ile uyumludur.

 

Broncolor HS işlevi  artık kamera üzerinde çok kısa pozlama süresi ayarları ile birlikte flaş kullanmanıza olanak sağlar.Avantajları fotoğrafçı yüksek obtüratör hızı kullanarak arkayı karartmak, daha az flaş gücü ve teçhizat ile güneşi yenmek, hareketleri  dondurmak ve en önemlisi    (1 / 8000s kadar) yüksek deklanşör hızı kullanmak için tasarlanmıştır.

 

HS fonksiyonu sadece Siros ve Siros L modellerinde mevcuttur . Bütün bunları *  RFS 2.2 alıcı   Nikon, Canon ve Sony kameralar için kullanılabilir .

Flaş tüpünün bir değişimi  Move ile de Siros L ile ne gerekli değildir .

 

* Siros  birimler için biz sürümüne 52.03 için bir yazılım güncellemesi tavsiye ediyoruz. Bu güncelleştirme, HS fonksiyonu iyileştirir ve web sitemizden indirilebilir:  http://www.bron.ch/sirosfirmwareupdate/~~dobj  Ancak, bir firmware güncellemesi gereklidir .                                         Bu güncelleme  Broncolor servis merkezinde yapılmalıdır.

 Ayrıca, Move için  HS tek lamba ile kullanım için optimize edilmiştir lütfen unutmayın. Iki lamba ile çalışan, yalnızca simetrik güç dağıtım mümkündür.

 

 

Ürün no. Tanım Liste fiyatı                                                                                                                   

 

B-36.160.00 RFS 2.2 C verici (Canon) 131,00 Chf Kdv Dahil                        

 

B-36.161.00 RFS 2.2 N verici (Nikon) 131,00 Chf Kdv Dahil                      

 

B-36.162.00 RFS 2.2 S verici (Sony) 131,00 Chf kdv Dahil

 

bioclavid penicillin bioclavid hvor lang tid bioclavid back pain

  • Broncolor Türkiye Distribütörü
  • Foba Türkiye Distribütörü
  • Linhof Türkiye Distribütörü
  • Silvestri Türkiye Distribütörü
  • Tether Tools Türkiye Distribütörü
  • CamRanger Türkiye Distribütörü
  • Phoxene Türkiye Distribütörü
  • Sunbounce Türkiye Distribütörü
  • Spider Türkiye Distribütörü