Bükey Fotoğrafçılık Twitter Hesabı Bükey Fotoğrafçılık Facebook Hesabı

Duyurular

Her bir Siros ile 10 saati aşkın “ışıklandırma” eğitimi.

Her bir Siros ile 10 saati aşkın “ışıklandırma” eğitimi.

 

broncolorSiros ürünü satın alan kullanıcılarımızın dört gözle bekleyecekleri özel ve ücretsiz bir teklifimiz var:

 

Broncolor fotoğrafçısı UrsRecher ve ünlü reklam fotoğrafçısı Karl Taylor’ın ışıklandırma hakkındaki on yılları aşkın tecrübelerini yansıtan 40 adet özenle hazırlanmış eğitim videolarını sizlere sunuyoruz.

 

broncolor’un “Nasıl Yapılır” başlıklı ücretsiz eğitim serisinin aldığı olumlu tepkiler ile fotoğraf eğitmeni ve video öğretim uzmanı Karl Taylor’la yıllardır devam eden iş birlikteliğimiz sayesinde, ekibimiz Siros cihaz satın alan müşterilerimize özel bir video serisi hazırlamaya karar verdi.

Bu çalışmanın sonucunda ortaya çıkan  profesyonel ışıklandırma konulu 40 adet özel eğitim videosunu taşınabilir sayısal bellek (USB) ile istediğiniz her yerde izleme olanağına sahip olacaksınız.

 

Guernsey İngiliz Kanal Adası’daki uzun çalışmalar süresince Karl Taylor ve UrsRecher moda ve güzellik çekimleri için modelleri ışık ekipmanlarıyla çekim için hazırladılar.

Amaç broncolor ürün gamındaki en popüler cihazlar ve ışıklarla, mümkün olduğunca çok fotoğrafçının gösterilen ipuçlarını kendi çekimlerine uygulamalarını sağlamaktı.

Videolarda ağırlıklı olarak broncolorSiros kompakt cihazlar, softbox’lar, şemsiyeler, ışık grupları, difüzör ve aksesuarlar kullanıldı.

 

Aynı anda birden çok ışığı kullanan ve broncolor ışık sistemlerini yaratıcı bir şekilde halihazırda kullanan deneyimli fotoğrafçıların yanısıra başlangıç seviyesi kullanıcılar da videolardan faydalanabilecekler.

Örnek olarak eğer bir kullanıcı Siros ürününü ilk defa kullanacaksa eğitim videoları sayesinde yeni fikirler geliştirebilecek ve ilham alabilecek.

 

Eğitim videolarındaki  konsepti adım adım takip ederek cihazları bir araya getiren başlangıç seviyesindeki fotoğrafçılar ekipmanlarını iki, üç ve dört ışıklık setlere yükseltmeyi öğrenecekler.

 

Farklı ışık kaynaklarıyla gerçekleştirilmiş çok sayıda çekim örnekleri videoları tüm seviyelerdeki kullanıcı grupları için bilgilendirici ve görülmeye değer kılıyor.

 

Karl Taylor’ın “Işık Kaynakları (LightSources)” isimli 70 parçalık eğitim videolarından 40 tanesini içeren seriye yeni bir broncolorSiros cihazı satın alan tüm fotoğrafçılar ücretsiz olarak yararlanabilecekler.

  • Broncolor Türkiye Distribütörü
  • Foba Türkiye Distribütörü
  • Linhof Türkiye Distribütörü
  • Silvestri Türkiye Distribütörü
  • Tether Tools Türkiye Distribütörü
  • CamRanger Türkiye Distribütörü
  • Phoxene Türkiye Distribütörü
  • Sunbounce Türkiye Distribütörü
  • Spider Türkiye Distribütörü