CamRanger

 • CamRanger 2/1030
 • Kablosuz Bağlantı ve Gelişmiş Kamera Kontrolü

"CamRanger, fotoğrafçılık işimiz için satın aldığımız en önemli aksesuardı, her yıl bize yüzlerce saat kazandırdı ve işimizi kolaylaştırdı."   -Casey D.

Kameranızı 500 ft'ye kadar uzaktan kablosuz olarak bağlayın ve kontrol edin. CamRanger 2, Canon, Fujifilm, Nikon ve Sony kameralarla çalışır. iPad, iPhone, Android ve Mac ve Windows bilgisayarlar için yazılımlar / uygulamalar mevcuttur.

 • Özellikleri   


 • 500 ft'ye kadar hızlı WiFi
  CamRanger 2 kendi WiFi ağını yapıyor
  Çift bantlı 2,4 GHz / 802.11n ve 5 GHz / 802.11ac ağları
  500 ft'ye kadar bağlantı aralığı
  Orijinal CamRanger'dan yaklaşık 5 kat daha hızlı ve bağlantı daha kararlı
 • Kablosuz Bağlantı ve Gelişmiş Kamera Kontrolü
  CamRanger 2, iOS, Android, macOS ve Windows cihazından belirli kameraları kablosuz olarak bağlamanıza ve kontrol etmenize olanak tanır . Kendi WiFi ağını oluşturur ve mevcut herhangi bir İnternet veya WiFi ağına ihtiyacınız yoktur. CamRanger 2, bir USB kablosuyla kameranıza bağlanır.
  Prestijli bir Red Dot Tasarım Ödülü sahibi.
  Desteklenen Kameralar
  Aşağıdaki tablo, Sony ve Fujifilm kameraların yalnızca CamRanger 2 tarafından desteklenmesi dışında CamRanger 2 ve CamRanger mini tarafından desteklenen kameraları listeler.
  Herhangi bir CamRanger cihazı, desteklenen tüm kameralarla çalışır. Tek fark, CamRanger cihazını kameraya bağlamak için gerekli olan USB kablosudur. Her kamera için kablo türünün bir listesi burada mevcuttur . Not olarak, çoğu kamera doğru USB kablo tipiyle gelir.