Broncolor Satos & Pulso L

Satos 3200 J / 1600 J
Herhangi bir fotoğrafçılık zorluğunun üstesinden gelin
3200 J ve 1600 J versiyonlarının her ikisinde de ışıklarınızı üç kanal üzerinden kontrol edebilirsiniz ve Dual Power Management ile bu yeni nesil güç kaynakları sizi asla yarı yolda bırakmaz.

Satos, aydınlatma kurulumunuz üzerinde benzersiz kontrol sunan en yeni güç ünitesidir. Asimetrik güç dağıtımı, renk sıcaklığı kontrolü, iki renkli modelleme ışığı ve yüksek hızlı senkronizasyon (HSS) gibi özelliklerle Satos, en karmaşık projeler için bile hassas ve özelleştirilebilir aydınlatma sağlar. Çift Güç Yönetimi sistemi, ister stüdyoda ister yerinde olsun, gerekli gücün doğru zamanda sağlanmasını sağlar.
Satos'un
Temel Özellikleri

 • Eşsiz ışık kontrolü
  Bronz renkli güç üniteleri ışık kontrolü konusunda her zaman etkileyici olmuşken, Satos tamamen yeni bir boyut sunuyor. Yeni sistemle, aydınlatma kurulumunuz üzerinde her zaman mutlak kontrole sahipsiniz. Bu, benzersiz ayarlanabilirlik sayesinde en karmaşık projeleri bile kontrol edilebilir ve tekrarlanabilir hale getirir.
 • Çift Güç Yönetimi
  Güç kaynağı söz konusu olduğunda, Satos yeni bir çığır açar. Özel olarak geliştirilmiş sürgülü piller ve güç kaynaklarının sofistike etkileşimi, ister stüdyoda ister yerinde olsun, her uygulama için en iyi enerji bileşiminin yapılandırılmasına olanak tanır. İkili Güç Yönetimi, gereken flaş enerjisini tam olarak doğru anda sağlar ve sistemin esnekliğinin temelini oluşturur.
  Stüdyo ve yerinde kullanım için tek bir cihaz.
 • Nihai kullanım kolaylığı
  Satos tamamen sizin çalışma şeklinize uyum sağlar. Bu, modern bir çoklu dokunmatik ekran, mükemmel dokunsal geri bildirime sahip fiziksel düğmeler, hassas bir döndürme/basma denetleyicisi, bir uygulama arabirimi veya bunların bir kombinasyonu ile mümkün olur. Satos'u size en doğal hissettirdiği şekilde kontrol edersiniz. Sezgisel, kasıtlı olarak minimalist grafik kullanıcı menüsü, yaratıcı projeleriniz için yeni kişisel kokpitiniz olacaktır.
  Yatırım koruması
  broncolor, en talepkar kullanıcılar için üst düzey aydınlatma teknolojisinden çok daha fazlasını ifade eder. Her yeni geliştirmede, diğer broncolor cihazları, ışık şekillendiriciler ve aksesuarlarla uyumluluğu en baştan değerlendiriyoruz.

  Bu şekilde, broncolor ekipmanınızı uzun süre verimli bir şekilde kullanabileceğinizden emin olabilirsiniz.